BestPage.eu

Zdarma

BestPage.eu - Smajlíci, animace, gify ke stažení zdarma

Silvestr, nový rok 2

Přání na nový rok, přání na silvestr, novoroční přání, novoroční přání online, novoroční přání zdarma, novoroční přání zdarma online, nový rok, přání do nového roku, přání k novému roku, přání silvestr, přání silvestr obrázky, přání silvestr online, přání silvestr text, silvestr, silvestr přání, textové přání na nový rok, texty novoročních přání…
 

1 2 »

S první vteřinou nového roku končí staré příběhy a začínají nové. Ať ten následující je plný štěstí a lásky. Krásný nový rok!

Šťastný nový rok a nezapomeňte rozdávat po celý rok úsměvy, protože úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma.

Až na hodinách půlnoc odbije, celou noční oblohu záře zakryje. Chlebíčky na stole zavoní, skleničky o sebe zazvoní, všichni se na sebe usmějí, štěstí, zdraví si popřejí, roztančí se celý sál, vždyť jsme zase o rok dál. Krásného Silvestra a ještě hezčí nový rok!

Všechno se zdražuje, peněz bude málo, hlavně aby žít se jakž takž dalo. Tak zdraví, štěstí a klid v domě přeji všem, nejenom tobě. Všechno NEJ v novém roce!

Po půlnoční rachejtli posíláme přáníčko, do nového roku ať slouží hlavně zdravíčko. Když má člověk zdraví pevné, žádná blbost s ním už nehne. Štěstí, radost ze života, to už samo přijde, hlavně ať ten první krok na jedničku vyjde. Všechno NEJ v novém roce!


1 2 »
 

Copyright © 2024 BestPage.eu